Od 15.06--19.06.2026r.. w naszym przedszkolu miało miejsce ciekawe przedsięwzięcie, związane Janem Brzechwą. Tydzień z Brzechwą to mnóstwo zabaw, zajęć, aktywności twórczych, plastycznych oraz muzycznych i recytatorskich mających na celu przybliżyć najmłodszym życie i twórczość poety, pisarza i satyryka Jana Brzechwy.
W poniedziałek zaproszono wybitne gościnie. Trzy panie, znane bartoszyckie poetki, które zaprezentowały kilka utworów np.. ,,Kaczka Dziwaczka", ,,Żaba", ,,Sójka"
We wtorek odbył się między przedszkolny konkurs recytatorski.
W pozostałe dni przedszkolaki poznawały życie i twórczość Jana Brzechwy.
Na koniec Pani Dyrektor podziękowała organizatorom i dzieciom za zaangażowanie i wspaniałe występy, aktywność i udział w tygodniu poświęconym poecie Janowi Brzechwie.